Woensdagen zijn wij uitsluitend geopend op afspraak. Op de zaak of bij u thuis plannen wij een rustig moment voor een persoonlijk advies.
v.a.: €345,00
Dit fijne, diervriendelijk verkregen dons gevulde dekbed is prettig om onder te slapen. Het betreft een dekbed gevuld met 95% Poolse Land dons, afkomstig uit een van de mooiste dons gebieden in Europa. De katoenen tijk voelt zacht en soepel aan en is gemaakt van fijn katoen, verdeeld in cassettes. Het 4 seizoenen dekbed bestaat uit 2 delen. Een winter en een zomerdeel, deze zijn los van elkaar te gebruiken. De twee delen zijn door middel van knopen aan elkaar te bevestigen en samen vormen ze een extra warm winterdekbed. Dit “Zilver” donzen dekbed is een goede instap in de wereld van de diervriendelijke donzen dekbedden.
Staat uw wens maat er niet bij? Geen probleem neemt contact met ons op en wij helpen u graag.
Voor uitgebreid advies adviseren wij u contact met onze zaak op te nemen.
Dit fijne, diervriendelijk verkregen dons gevulde dekbed is prettig om onder te slapen. Het betreft een dekbed gevuld met 95% Poolse Land dons, afkomstig uit een van de mooiste dons gebieden in Europa. De katoenen tijk voelt zacht en soepel aan en is gemaakt van fijn katoen, verdeeld in cassettes. Het 4 seizoenen dekbed bestaat uit 2 delen. Een winter en een zomerdeel, deze zijn los van elkaar te gebruiken. De twee delen zijn door middel van knopen aan elkaar te bevestigen en samen vormen ze een extra warm winterdekbed.
Tips & Tricks
U kunt het beste uw dekbed niet buiten luchten. Opengeslagen op uw bed luchten is voldoende. Het liefst één maal per week uw dekbed dubbel vouwen en met gespreide vingers de dons goed opdrukken van het voeteind naar het hoofdeind. Laat uw dekbed om de 2 jaar natuurlijk reinigen. Dit kan bij Bedadviseurs Berentsen. Wanneer gewenst is 1-dag service mogelijk. Zo houdt u uw dekbed jaren lang in goede conditie.
Productspecificaties
Tijk | 100% Mako katoenen donsbatist, NM 135, verdeeld in cassettes |
---|---|
Maten | 140/200, 140/220, 200/200, 200/220, 240/200, 240/220 |
Vulling | 95% Poolse land dons 5% donsveertjes |
Eigenschappen | Licht in gewicht, prima isolatie en ventilatie, niet allergisch, duurzaam |
Warmteklasse | 1 (zomer), 2 (winter), 4-seizoenen |
Tip | Combineer een wk 1 en een wk 2 en u heeft een zomer, winter en na koppeling van de 2 delen een extra warm winter dekbed. Voor behoud van het dekbed raden wij u aan uw dekbed om de 2 jaar bij ons natuurlijk te laten reinigen. Reinig een donzen dekbed nooit chemisch of zelf in de wasmachine! De vetlaag gaat zo van de dons af en het dons “slaat dood” u heeft dan geen warmte meer van het dekbed. |
Anderen bekeken ook